Vip Kolleksiyon Perde Tasarım, hizmete 2002 yılında başlamış olup; hizmetini sunduğumuz Perde ve Tekstil sektöründe 18 yıl boyunca  imalattan pazarlama alanına kadar biriktirdiğimiz tecrübemizi şimdi müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Firmamız yakın zamanda perde tasarım, duvar kağıdı, ofis mobilyaları, halı, ve dekorasyon, işlerinde profesyonel projelere  imza atmış olup; örnek firma olma yolunda çok iyi adımlar atmıştır.

Başladığımız bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizle iletişime geçebilmek için www.vipkolleksiyon.com.tr  web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Vip Kolleksiyon Perde Tasarım olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf edeceğiz.

 

Ankara Perde

18 yıldır perde sektörünün için bulunan Vip Perde Tasarım, sektörün aranan firmalarından olup; Ankara´nın Çankaya İlçesi Hoşdere Caddesi No: 132 / B’de  Ankara´lı müşterilerine hizmet vermektedir.

Perde, Mutfak Mobilyası, Avize, Duvar Kağıdı, Döşemelik Kumaş çeşitleri, Ofis Mobilyaları, Halı ile hizmetine devam eden Vip Perde Tasarım, ayrıca resmi kurum ve özel kurumların proje işlerini de yapmaktadır. Ankara´nın tüm ilçelerine hizmet veren Vip Koleksiyon Perde Tasarım, siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek için var gücü ile çalışmaktadır.

 

Ankara Perde Tasarım

Vip Perde Tasarım, sektöründe 18 yıllık tecrübesi ile, perde tasarım konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Tül perde, Fon kumaş, Zebra perde, Stor perde, Çiftli perde, Çatı Kapama, Kış Bahçesi, Balkon Kapatma, Sahne Perdesi, Masa ve Sandalye organizasyonu, Otel Tekstili, Motorlu perde, Jalüzi perde, Plicell Cam Balkon perdesi çeşitleri ile Ankara´nın tüm bölgelerine hizmet götürmektedir.

Ücretsiz keşif, fiyatlandırma, servis, montaj ve satış sonrası destek sunan firma, siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

 

En Son Trend Perde Modelleri

Vip Perde Tasarım, salon perdeleri, oturma odası perdeleri, yatak odası perdeleri, çocuk ve bebek odası perdeleri,  mutfak perdeleri, çalışma odası perdeleri, ofis perdeleri, motorlu perdeler, zebra perdeler, jaluzi perdeler, tül dikey perdeler, plicell perdeler (cam balkon perdeleri), çiftli mekanizmalı tül storlar, düet perdeler, silüet perdeler, sahne perdeleri,  ip perdeler ve perdelik fon kumaş çeşitleri ile her yıla özel trendlerle hizmet vermektedir. Binlerce ürün yelpazesi ile en son trend desen perde çeşitleri, kişiye özel tasarımlar ile hizmetinizdedir.

 

Perde Ölçü ve Montaj Ücreti Yok

Tül ve fonlukların en güncel desenlerini kullanarak; kişiye özel tasarımlar, ev, villa, ofis ve iş yerlerinize kadar gelen ve camlarınızın ölçüsünü itina ile alan Vip Perde Tasarım; ölçü alma ve montaj süreçlerinden de ücret talep etmemektedir.

Perde temizliği, Zebra Stor temizliği, Jalüzi perde temizliği yapan firmamız, perde dikiş atölyesini kendi bünyesinde bulunduran Vip Perde Tasarım; alanında donanımlı kadrosu ile hizmetine devam etmektedir.

 

Perde Hizmet Bölgelerimiz

Vip Kolleksiyon Perde Tasarım; Ankara’nın Ahlatlıbel, Alacaatlı, Ayrancı, Bağlıca, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Bilkent, Çakırlar, Çankaya, Çayyolu, Dikmen, Elvankent, Eryaman, G.O.P, Gölbaşı, Hoşdere, İncek, Küçükesat, Öveçler, Seyranbağları, Ümitköy, Yaşamkent gibi semtlere perde hizmeti vermektedir..

Her türlü perde tasarım konusunda www.vipkolleksiyon.com.tr  web sitemiz üzerinden  bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?